Home‎ > ‎

Students' Achievements

2016-2017 可持續發展教育學程
(organized by 2016-2017 可持續發展教育學程)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2016-03-18 Champion of Grand ESD Award for Mental and Behavioral Health Theme (Grade 1) +
Written Group Project Report Award (Grade 1) +
Presentation Award (Grade 1) +
 WONG Yuen-ting Cert X 4
 CHICK Wai-man
 KAM Wai-sum
 CHICK Wing-laam
 FUNG Wing-man
 PANG Angela Yuen-ting
*   (Photo taking)



English Drama Festival 2017
(organized by The Association of English Medium Secondary Schools)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2017-04-28 Outstanding Teamwork  LAW Chun-ho

Trophy + Cert

 CHAN Ming-lai  (Representative)

Trophy + Cert

Outstanding Performer  SHUM Cheuk-yiu
* (Photo taking)

Trophy




The 3rd Basic Law cum Celebration of the 20th Anniversary of Establishment of the Hong Kong Special Administrative Region (HKSAR) Territory-wide Inter-school Competition
(organized by Education Bureau)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2017-03-27 to 2017-04-03  The Most Active Participation Award 1A, 1B, 1D, 2A, 2B, 2C, 2D, 3A, 3B, 3C, 3D Class

3A CHAN Pak-kei & 3A CHONG Kai-wo (Representative)

* (Photo taking)
Trophy



Hong Kong St. John Ambulance Brigade Youth Command (NT) Inter-Divisional Competition 2016
(organized by Hong Kong St. John Ambulance Brigade Youth Command)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 Year 2016 Hong Kong St. John Ambulance Brigade Youth Command (NT) Inter-Divisional Home Nursing Competition 2016 Group A 2nd Runner-up  LEUNG Nga-lam

Trophy + Flag

 NG Sum-yi
* (Photo taking)

Trophy + Flag




AIMO
(organized by Hong Kong Mathematical Olympiad Association)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 11/3/2017  Senior Forms (Group)  PANG Yat-hei Trophy
 TANG Cheuk-wing Trophy
 LEE Pui-yin Trophy
 YIP Ka-ho
* (Photo taking)
Trophy



Hong Kong Student Science Project Competition 2017
(organized by The Hong Kong Federation of Youth Groups & Education Bureau)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 18/3/2017  Best New-comer Award(Junior Division)  YEUNG Yan-ming Trophy +
7 X Cert
 WONG Chun-kiu
 WONG Chung-lam,
 Nacy Nicola
 CHAU Chun-yan
 LAM Oi-ching
 WONG Annabella Chun
 TANG Hiu-yin
* (Photo taking)
 Best New-comer Award(Senior Division)  NG Tsz-ching, Flower Trophy +
3 X Cert
 LAU Wing-yan
 NG Ying-man
* (Photo taking)



HONG KONG Mathematics Olympiad
(organized by Mathematics Section EDB, Hong Kong Institute of Education)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 18/2/2017
   (初賽),
 8/4/2017
   (決賽)
 Best Perfomance in the Heat Event  PANG Yat-hei Cert.
 First-class Honour in the Heat Event  YIP Ka-ho Cert.
 Second-class Honour in the Heat Event  LEE Pui-yin
* (Photo taking)
Cert.
 Champion in the Heat Event in New
 Territories Region 2
 PANG Yat-hei Cert.
 LEE Pui-yin Cert.
 WU On-tai Cert.
 YIP Ka-ho
* (Photo taking)
Cert.
 Merit in the Final Event  PANG Yat-hei Trophy
 LEE Pui-yin Trophy
 WU On-tai Trophy
 YIP Ka-ho
* (Photo taking)
Trophy



"Speak Out – Act Up"Improvised Drama Competition
(organized by EDB Net Section)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 20/3/2017  Dramatic Technique Award  CHAN Chun-kit Trophy
 CHAN Pak-kei Trophy
 CHENG Sze-man Trophy
 CHAN Wing-tsun Trophy
 LAM Hon-kuen
*   (Photo taking)
Trophy



第27屆禁毒盾中區海濱滅罪跑嘉年華
(organized by JPC)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 11/12/2016  男子少年組-亞軍  LAW Chun-ho Trophy
 男子青年組-亞軍  NG Kwan-ho Trophy
 女子青年組-季軍  TSE Sze-wing
*   (Photo taking)
Trophy



2016/17 奧林匹克數學競賽課程證書試
(organized by OLYMPRIX聯合會)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 30/1/2016 中三組 一等  PANG Yat-hei
* (Photo taking)
Shield



Hong Kong Mathematical High Achievers Selection Contest
(organized by Po Leung Kuk, Hong Kong Association for Mathematics Education)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 30/1/2016  First Runner Up of Individual Event  PANG Yat-hei
* (Photo taking)
Cert



Thailand International Mathematics Competition: World Youth Mathematics Inter-Cities Competition 2016
(TMIC 2016 : WYMIC 2016)
(organized by Minster of Education, Thailand)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 14/8/2016 - 16/8/2016  Gold Medal of Individual Award  PANG Yat-hei
* (Photo taking)
Medal + Cert
 The Second Runner up of Team Award Cert



少年警訊單車機計時賽2017
(organized by JPC)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 14/4/2017  男子個人最高速度獎冠軍  SO Yan-ching, Miracle
* (Photo taking)
Medal + Cert



The 68th Hong Kong Chinese Speech Festival
(organized by Hong Kong Schools Music and Speech Association)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2016-11-21 to
 2016-12-20
 Duologue Speaking (Cantonese)
 First Place
 WONG Ying Cert + Flag
 LAM Tsz-kiu Cert + Flag
 Solo Verse Speaking (Putonghua)
 First Place
 TANG Wing-yiu Cert + Flag
 Choral Speaking (Cantonese)
 First Place
 4D Class
 4D LAW Cheuk-chi &
 4D LAM Chun-kit
 (Representative)
* (Photo taking)
Cert + Flag + Trophy
 Duologue Speaking (Cantonese)
 Second Place
 CHUI Hoi-ki Cert.
 NG Tsz-wing, Cherry Cert.
 Solo Prose Speaking (Putonghua)
 Second Place
 WONG Yuen-ting Cert.
 LEUNG Ka-tung
* (Photo taking)
Cert.
 Solo Prose Speaking (Cantonese)
 Third Place
 WU Dexin Cert.
 MAK Yun-ming Cert.
 NG Wing-shan Cert.
 Duologue Speaking (Cantonese)
 Third Place
 LEUNG Siu-mat
* (Photo taking)
Cert.
 WAN Tsz-ching Cert.
 NG Tsz-ching, Flower Cert.
 WONG Shing-git
* (Photo taking)
Cert.



The 68th Hong Kong Schools English Speech Festival
(organized by Hong Kong Schools Music and Speech Association)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2016-11-21 to
 2016-12-20
 1st, Solo Verse Speaking  SHUM Cheuk-yiu Cert + Flag
 TO Oi-ki, Abagail Cert + Flag
 YEUNG Yeung
* (Photo taking)
Cert + Flag
 2nd, Solo Verse Speaking  TANG Hoi-ching Cert.
 LI Ziyi Cert.
 LIU Man-siu Cert.
 LAM Yat-ching, Gina
* (Photo taking)
Cert.
 3rd, Solo Verse Speaking  LAM Nga-yee Cert.
 CHAN Ming-lai Cert.
 LAW Kwan-ning
* (Photo taking)
Cert.
 2nd, Dramatic Duologue  CHICK Wing-laam Cert.
 WONG Wai-ki
* (Photo taking)
Cert.



Canadian Mathematics Competitions (S.3-S.5)
(organized by University of Waterloo)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 1/3/2017  S.3 Champion  HO Hoi-wahi Medal
 S.4 Champion  PANG Yat-hei Medal
 S.5 Champion  CHEUNG Ho-yeung Medal
 S.6 Champion  YUEN Him-pok *
  (Photo taking)
Medal



2017 Electrical Model Design Contest
(organized by The Hong Kong Institution of Engineers Electrical Division)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 7/5/2017  Participated award  WONG Chun-hei Cert + Book
 KWOK Jeng  Ronald Cert + Book
 YEUNG Kwun-hin Cert + Book
 SO Sin-ming *
  (Photo taking)
Cert + Book



TV News
(organized by HKedCity)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2016-10 to 2017-01  Outstanding performance  CHIU Ching-fan

Cert + Voucher

 NG Wing-shan
* (Photo taking)

Cert + Voucher




True Light Girl's Invitational Mathematics Contest 2016
(organized by True Light Middle School of Hong Kong)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 26/11/2016  Merit  LAW Cheuk-chi
* (Photo taking)
Cert.



Inter-school Healthy School Ambassador Training Scheme, Healthy School Programme
(organized by ELCHK Tin Shui Wai Integrated Youth Service Centre, The Evangelical Lutheran Church of Hong Kong)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2015 - 2016  Certificate of Appreciation  YUEN Ka-yiu Cert.
 Merit Award  LEE Sze-tung Cert.
 CHAN Kai-yi Cert.
 WONG Shing-git Cert.
 WONG Wang-hin Cert.
 LI Chin-ho Cert.
 CHAN Mei-ki Cert.
 AU Ling-chi, Erick Cert.
 CHONG Chak-yu Cert.
 LAM Sum-yin Cert.
 LIU Hoi-lam Cert.
 TAM Hoi-yan Cert.
 WONG Sin-man Cert.
 WONG Wing-chung Cert.
 WU Tsz-wai Cert.
 YEUNG Tsun-wa Cert.
 Certificate of Participation  LO Mei-chi Cert.



Organic Ambassador Training Scheme
(organized by Hong Kong Organic Resource Centre, HKBU)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2015 - 2016  Certificate Of Graduation  CHAN Wing-yan Cert.



元朗區學生全方位增值計劃 2015-2016
(organized by OLE Committee)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 2015-10-10  to  
 2016-07-08
 團體獎項-優異表現獎  CHIU Tsz-yu Trophy + Cert.
 LI Ziyi Trophy + Cert.
 NG Tsz-ching,  Flower Trophy + Cert.
 CHAN Chun-hei Trophy + Cert.
 LAM Chun-kit Trophy + Cert.
 CHICK Wing-laam Trophy + Cert.
 KONG Yeung Trophy + Cert.
 個人獎項-領導才能獎  LI Ziyi Trophy + Cert.
 CHICK Wing-laam Trophy + Cert.
 個人獎項-落力參與獎  NG Tsz-ching,  Flower Trophy + Cert.



Computer APP Programming (CAP 2016) Competition
(organized by Department of Computing (The HONG KONG Polytechnic University) and The HONG KONG Association of Computer Education)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 9/7/2016  First Runner-up
 (Junior Section)
 SO Yan-ching,  Miracle Silver Cap + Cert.
 LAM Tsz-kwan Silver Cap + Cert.
 CHAN Yee-kit Silver Cap + Cert.
 LAU Wing-chau Silver Cap + Cert.
 Champion (Senior Section)  CHAN Hi-long,  Ronald Golden Cap + Cert.
 LAI Wing-ho Golden Cap + Cert.
 CHAN Ming-chun Golden Cap + Cert.
 MAN Yuet-hing Golden Cap + Cert.



Robotics Intelligence DIY 2016 Competition (RIDIY 2016)
(organized by HONG KONG Science Museum and Creative Power Education Association)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 7/7/2016  Third Class Award
(Secondary School Section)
 CHAN Ming-chun Cert.
 CHAN Hi-long,  Ronald Cert.
 LAI Wing-ho Cert.
 MAN Yuet-hing Cert.



滅罪及種族共容
(organized by Kwun Tong JPC)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 12/11/2016  優異獎  LAW Chun-ho Trophy



Mock Legco Debate
(organized by RAAS and Education Bureau)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 22/10/2016  The Best Performance Award  CHEUNG Pui-wu

Cert. X2

 Certificate of Participation  LI Hoi-lam Cert.
 ZENG Jiaxin Cert.
 CHAN Yee-lam Cert.
 LAW Kwan-ning Cert.
 TONG Chung-kiu Cert.
 YUNG Man-yan Cert.



Hong Kong Cross Country Championships 2016
(organized by Hong Kong Amateur Athletic Association)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 21/11/2016  Girl’s Youth Individual Champion  CHEUNG Wing-suen Trophy



Inter-school Athletics Championship 2016-2017
(organized by Hong Kong Schools Sports Federation Yuen Long Secondary Schools Area Committee)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 5,7,8/12/2016  Girls B Overall 8th Place  NG Yuen-ting

Trophy

 LAU Fuk-tsz Trophy
 WONG Chui-ying Trophy
 WONG Chung-ki Trophy
 WONG Wing-lam Trophy
 CHAN Sze-wai Trophy
 SZE Hoi-lam Trophy
 CHEUNG Wing-suen Trophy
 CHEUNG Ka-yan Trophy
 LAW Nga-wun Trophy
 CHUNG Chui-yi Trophy
 TAM Hoi-yan Trophy



Inter-school Cross Country Competition 2016-2017
(organized by Hong Kong Schools Sports Federation Yuen Long Secondary Schools Area Committee)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 15/11/2016  Boys B Individual 9th Place  NG Kwan-ho

Medal

 Boys C Individual 1st Runner-up  LAW Chun-ho

Trophy

 Boys C Overall 3rd Runner-up  KWOK Tsz-wai Trophy
 LAW Chun-ho Trophy
 KWOK Chun-him Trophy
 CHENG Man-hei Trophy.
 HO Chung-wing Trophy
 WONG Chun-ming Trophy
 YEUNG Ho-yin Trophy
 Girls B Individual Champion  CHEUNG Wing-suen

Trophy

 Girls B Overall 7th Place  LAW Nga-wun Trophy
 CHEUNG Wing-suen Trophy
 NG Wing-shan Trophy
 WONG Wing-lam Trophy.
 NG Yuen-ting Trophy
 LEUNG Wing-hang Trophy
 WONG Chui-ying Trophy
 CHUI Hei-man Trophy
 Girls C Individual 1st Runner-up  LAM Yat-long, Anna

Trophy

 Girls C Overall 5th Place  LAW Ming-wai Trophy
 LAM Yat-long, Anna Trophy
 NG Rachel Trophy
 CHAN Hiu-lam, Staria Trophy.
 AU Hoi-ting Trophy
 CHAN Lok-ying Trophy
 LEE Kwan-ting Trophy
 TANG Wing-yiu Trophy



Inter-school Swimming Champioships 2016-2017
(organized by Hong Kong Schools Sports Federation Yuen Long Secondary Schools Area Committee)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 13,14/10/2016  Boys A Overall 1st Runner-up  YAN Kai-him

Trophy

 CHAN Wang-chun

Trophy

 CHAN Chak-hong

Trophy

 TAM Ko-fan

Trophy

 NG Chun-Yin

Trophy

 AU Tsz-chun

Trophy

 CHEUNG Ho-yeung

Trophy

 YIP Ka-ho

Trophy

 NGAN Man-lok

Trophy

 LI Ho-yin

Trophy

 Boys B Overall 2nd Runner-up  YAU Chun-ho

Trophy

 CHIU Tsz-yu

Trophy

 LEE Man-hei

Trophy

 CHOI Ming-cheung

Trophy

 NG Kwan-ho

Trophy

 WONG Wing-chung

Trophy

 LAU Wui-yeung

Trophy

 POON Ming-sum

Trophy

 LI Ho-yin

Trophy

 Boys C Overall 4th Runner-up  LAW Ka-lok, Marco Trophy
 KWOK Tsz-wai Trophy
 LO Lap-yin, Caleb Trophy
 LAU Cheuk-yin Trophy.
 LAW Chun-ho Trophy
 FONG Siu-wang Trophy
 FUNG Tsz-hin Trophy
 KONG Ho-cheong Trophy
 CHENG Chi-kwan Trophy
 LO Yu-hin Trophy
 Girls A Overall Champion  YIP Pui-kwan

Trophy

 TANG Kak-kei Trophy
 WONG Ho-wing Trophy
 YIP Tsz-ching Trophy
 CHAN Tsz-ching Trophy
 CHOY Hong-kiu Trophy
 LEUNG Shuk-ming Trophy
 AU Hoi-ching Trophy
 LEE Pui-ling Trophy
 MOK Chui-yin, Karen Trophy
 NG Yuet-yiu Trophy
 Girls B Overall 1st Runner-up  LAM Cheuk-wing Trophy
 LAM Man-chin Trophy
 NG Tsz-ching, Flower Trophy
 PANG Ka-man Trophy.
 LEUNG Yan-yat Trophy
 LAU Wing-yan Trophy
 NG Wing-shan Trophy
 SUEN Chin-ping Trophy
 Girls C Overall Champion  LAW Ming-wai

Trophy

 LAM Yat-long, Anna Trophy
 NG Chung-yi Trophy
 LEE Yan-hei Trophy
 CHENG Wai-ching Trophy
 NG Rachel Trophy
 TSANG Cho-yi Trophy
 LAM Wing-tung Trophy
 YEUNG Shuk-ting Trophy
 WONG Yen, Jasmine Trophy
 TANG Hiu-yin Trophy
 Girls Overall Champion  WONG Ho-wing Trophy
 LEUNG Shuk-ming Trophy
 YIP Pui-kwan Trophy
 TANG Kak-kei Trophy
 YIP Tsz-ching Trophy
 CHAN Tsz-ching Trophy
 CHOY Hong-kiu Trophy
 AU Hoi-ching Trophy
 LEE Pui-ling Trophy
 MOK Chui-yin, Karen Trophy
 NG Yuet-yiu Trophy
 LAM Cheuk-wing Trophy
 LAM Man-ching Trophy
 NG Tsz-ching, Flower Trophy
 PANG Ka-man Trophy
 LEUNG Yan-yat Trophy
 LAU Wing-yan Trophy
 NG Wing-shan Trophy
 SUEN Chin-ping Trophy
 LAW Ming-wai Trophy
 LAM Yat-long, Anna Trophy
 NG Chung-yi Trophy
 LEE Yan-hei Trophy
 CHENG Wai-ching Trophy
 NG Rachel Trophy
 TSANG Cho-yi Trophy.
 LAM Wing-tung Trophy
 YEUNG Shuk-ting Trophy
 WONG Yen, Jasmine Trophy
 TANG Hiu-yin Trophy



4X100M Invitation Relay
(organized by Yuen Long Catholic Secondary School)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 25/11/2016  Girls Champion  MOK Chui-yin, Karen

Trophy

 WONG Wing-lam

Trophy

 CHEUNG Wing-suen

Trophy

 LAW Nga-wun

Trophy

 Boys 2nd Runner-up  SO Yan-ching, Miracle

Trophy

 TAM Kin-wo

Trophy

 WAN Wai-kong

Trophy

 LEE Man-hei

Trophy




4X50M Invitation Relay
(organized by Tin Shui Wai Government Secondary School)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 15/9/2016  Girls Champion  NG Wing-shan

Trophy

 LAM Man-ching

Trophy

 YIP Pui-kwan

Trophy

 LEUNG Shuk-ming

Trophy

 Boys 2nd Runner-up  CHEUNG Ho-yeung

Trophy

 NG Kwan-ho

Trophy

 YAU Chun-ho

Trophy

 YAN Kai-him

Trophy




Fencing
(organized by Hong Kong Schools Sports Federation)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 19,20/11/2016  Award of Certificates to winners of Individual Competition  CHAN Hiu-lam, Staria

Medal




第27屆[禁毒盾中區海濱滅罪跑嘉年華]
(organized by JPC)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 11/12/2016  男子少年組-亞軍  LAW Chun-ho

Trophy

 男子青年組-亞軍  NG Kwan-ho

Trophy

 女子青年組-季軍  TSE Sze-wing

Trophy




Thailand International Mathematics Competition: World Youth Mathematics Inter-Cities Competition 2016
(organized by Minster of Education, Thailand)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 14-20/8/2016  Gold Medal of Individual Award  PANG Yat-hei

Medal + Cert

 2nd Runner-up of Team Award  PANG Yat-hei

Cert




Hong Kong Mathematical High Achievers Selection Contest
(organized by Po Leung Kuk, Hong Kong Association for Mathematics Education)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 30/1/2016  1st Runner-up of Individual Event  PANG Yat-hei

Cert




2016/17 奧林匹克數學競賽課程證書試
(organized by 復旦大學外國留學生工作處、香港數學集團、OLYMPRIX聯合會)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 30/11/2016  中三組 一等  PANG Yat-hei

Shield




2016 OLYMPRIX 數學奧林匹克選拔賽(國際陳盃香港賽區決賽)
(organized by 復旦大學外國留學生工作處、香港數學集團、OLYMPRIX聯合會)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 1/7/2016  中三組 一等  PANG Yat-hei

Cert




Ture Light Girl's Invitational Mathematics Contest 2016
(organized by Ture Light Middle School of Hong Kong)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 26/11/2016  Merit  LAW Cheuk-chi

Cert




All Hong Kong Inter-School Rugby Sevens Competition (2016-2017) Preliminary Round
(organized by Hong Kong Schools Sports Federation)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 5,12,26/11/2016  Girls AB 1st Runner-up  LAW Nga-wun

Shield

 SUEN Chin-ping

Shield

 LAM Hin-yi

Shield

 LEUNG Yan-yat

Shield

 NG Hoi-ying

Shield

 SIN Wing-chi

Shield

 LEUNG Wing-hang

Shield

 TAI Cheuk-kwan

Shield

 LAU King-lam

Shield

 YIM Ka-hing

Shield




Inter-School Badminton Competition 2016-2017
(organized by Hong Kong Schools Sports Federation Yuen Long Secondary Schools Area Committee)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 11/9/2016,
 9/10/2016
 Girls A Merit  YIP Tsz-ching

Medal + Trophy

 AU Hoi-ching

Medal + Trophy

 LAM Yee-ling

Medal + Trophy

 LEE Sum-yu

Medal + Trophy

 CHENG Hoi-ying

Medal + Trophy




Inter-School Volleyball Competition 2016-2017
(organized by Hong Kong Schools Sports Federation Yuen Long Secondary Schools Area Committee)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 18/9/2016-
 18/12/2016
 Boys A 3rd Runner-up  FOK Wing-hin

Medal + Trophy

 CHEUNG Ho-yeung

Medal + Trophy

 TANG Wai-leung

Medal + Trophy

 TANG Kwan-yeung

Medal + Trophy

 WONG Wai-hei, Carrier

Medal + Trophy

 IP Chun-hong

Medal + Trophy

 LI Chin-ho

Medal + Trophy

 MOK Oi-nam

Medal + Trophy

 CHENG Chi-hong

Medal + Trophy




Inter-School Table-Tennis Competition 2016-2017
(organized by Hong Kong Schools Sports Federation Yuen Long Secondary Schools Area Committee)
 Period / Date  Prizes  Name  Remarks
 16,22/10/2016  Girls A Champion  HUI Tsz-yan

Medal + Trophy

 CHOI Hang-yi

Medal + Trophy

 AU Hoi-ching

Medal + Trophy

 ZENG Jiaxin

Medal + Trophy